Dzień Kobiet w Kłoczewie
Współpraca między Domami Kultury jest bardzo ważna
– wymiana doświadczeń, strategii działania, propozycje uroczystości, innowacyjne rozwiązania – można mnożyć w nieskończoność
.
Ale równie ważne jest wzajemne wsparcie podczas różnych działań.
I tak wczoraj na zaproszenie Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie mogliśmy wziąć udział w Gminnym Dniu Kobiet





Wraz z członkami Zespołu Ludowego, działającego na rzecz naszego GDK, wystąpiliśmy z naszym spektaklem „Perypetie małżeńskie”

Dziękujemy za zaproszenie Wójtowi Gminy Kłoczew oraz Pani Dyrektor tamtejszego GOKU . To była ogromna przyjemność















































