Galeria,  Wydarzenia i uroczystości

Jasełka

„A to komu Aniołkowie tak prześlicznie grają….”
Dzisiaj mogliście Państwo razem z nami przeżyć historię narodzin Jezusa. Łapiemy oddech po tym ostatnim szalonym czasie. Dynamiczny scenariusz, muzyka, światło, taniec, śpiew, scenografia jakiej jeszcze nie było, ale przede wszystkim przewspaniali i przezdolni aktorzy😍
Dziękujemy całemu Zespołowi Ludowemu oraz Bogusi, Teresce, Wiesi i Stasiowi, za trud który włożyliście w przygotowania, za poświęcony czas, za cierpliwość. Bez Was nic by dzisiaj się nie udało🥰😍 JESTEŚCIE WSPANIALI.
Dziękujemy całej zebranej publiczności za obecność, oklaski i przemiłe słowa.
Wszystkim Wam Państwu, na ten piękny czas życzymy spokoju, odpoczynku, Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, aby i w Waszych sercach narodził się Jezus i zagościł tam na zawsze😍❤️ Niech światło opromienia Wasze serca, tak jak dziś nasze trzy kochane aniołki swym tańcem rozświetliły scenę, zwiastując nadejście Tego Światła, które swoim blaskiem opromieni cały świat, niosąc nadzieję.
Słowa podziękowania kierujemy do Krystian Jaworski, prezesa Zarządu Instytutu Rzeczypospolitej im. Pawła Włodkowica oraz do koordynator ds. samorządowych Pani Elżbieta Woźniak-Sionek za wkład finansowy i pomoc w organizacji spektaklu.
Projekt współfinansowany przez Instytut Rzeczypospolitej. Dzisiaj mogliście Państwo razem z nami przeżyć historię narodzin Jezusa.