Warsztaty

Zaproszenie na Ferie z GDK

Kochani w przyszłym tygodniu zapraszamy na ferie z Gminnym Domem Kultury. Niestety nie spotkamy się w murach naszych placówek, dlatego zapraszamy Was na zabawę z nami w sieci. Od poniedziałku do piątku będziecie mogli spędzić z nami ciekawe popołudnia. Nasza propozycja ciągle się rozwija, mamy coraz więcej pomysłów i już jesteśmy w trakcie szykowania poniedziałkowych zajęć.
I tak, każdego dnia o godz. 13.00 będziecie mogli na naszym fanpage wysłuchać czytanej przez nas bajki, będą to utwory raczej mniej znane. Dlaczego? A bo do każdego utworu przygotujemy dla Was różne warsztaty i zabawy, plastyczne, muzyczne, językowe, fotograficzne. Każdego dnia na naszym profilu pojawi się kilka postów, w każdym z tych postów będzie oddzielny warsztat lub zabawa, ale zaczynać oczywiście będziemy od bajki, do której dopasowana będzie cała reszta postów.
Każdego dnia w ostatnim poście pojawi się dla dzieci zadanie do wykonania, które będziecie nam przysyłać w wiadomości prywatnej na naszego fb. Każdego dnia będzie to inne zadanie. Na zakończenie ferii, z przysłanych przez Was wykonanych zadań (z każdego dnia oddzielnie) wylosujemy osoby, które obdarzymy nagrodami. Losowanie odbędzie się podczas transmisji live.
Już dziś zachęcamy do śledzenia naszego profilu i zachęcenia dzieci do udziału w zajęciach.